CRGH2512J13R
MFR.Part #
CRGH2512J13R
JLCPCB Part #
C2148597
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 250V 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS