CRGH2512J12R
MFR.Part #
CRGH2512J12R
JLCPCB Part #
C2081903
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 250V 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS