CRGH2512F9K31
MFR.Part #
CRGH2512F9K31
JLCPCB Part #
C1706058
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 9.31kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS