CRGH2512F95K3
MFR.Part #
CRGH2512F95K3
JLCPCB Part #
C1707229
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 95.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS