ERJ-S1TF1R07U
MFR.Part #
ERJ-S1TF1R07U
JLCPCB Part #
C4238849
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.07Ω 1W Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS