ERJ-S1TD5231U
MFR.Part #
ERJ-S1TD5231U
JLCPCB Part #
C1709753
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.23kΩ 500V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS