CRGH2512F68R1
MFR.Part #
CRGH2512F68R1
JLCPCB Part #
C4247982
Description
-55℃~+155℃ 2W 68.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS