CRGH2512F681K
MFR.Part #
CRGH2512F681K
JLCPCB Part #
C1705815
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 681kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS