YR1B3K74CC
MFR.Part #
YR1B3K74CC
JLCPCB Part #
C1399399
Description
-65℃~+155℃ 250mW 3.74kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS