CRGH2512F634R
MFR.Part #
CRGH2512F634R
JLCPCB Part #
C4095459
Description
-55℃~+155℃ 2W 634Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS