CRGH2512F52R3
MFR.Part #
CRGH2512F52R3
JLCPCB Part #
C4331861
Description
-55℃~+155℃ 2W 52.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS