CRGH2512F4K12
MFR.Part #
CRGH2512F4K12
JLCPCB Part #
C1706124
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 4.12kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS