CRGH2512F49K9
MFR.Part #
CRGH2512F49K9
JLCPCB Part #
C4114375
Description
-55℃~+155℃ 2W 49.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS