CRGH2512F787R
MFR.Part #
CRGH2512F787R
JLCPCB Part #
C1705631
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 787Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS