CRGH2512F422R
MFR.Part #
CRGH2512F422R
JLCPCB Part #
C4095434
Description
-55℃~+155℃ 2W 422Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS