CRGH2512F3K92
MFR.Part #
CRGH2512F3K92
JLCPCB Part #
C1706023
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 3.92kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS