CRGH2512F35R7
MFR.Part #
CRGH2512F35R7
JLCPCB Part #
C4315189
Description
-55℃~+155℃ 2W 35.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS