CRGH2512F33R2
MFR.Part #
CRGH2512F33R2
JLCPCB Part #
C1705826
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 33.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS