CRGH2512F28R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH2512F28R
JLCPCB Part #
C1705837
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 250V 28Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS