CRGH2512F210R
MFR.Part #
CRGH2512F210R
JLCPCB Part #
C1705760
Description
-55℃~+155℃ 210Ω 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS