CRGH2512F20R5
MFR.Part #
CRGH2512F20R5
JLCPCB Part #
C1705811
Description
-55℃~+155℃ 20.5Ω 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS