SMA-A0102BTNL2K7
MFR.Part #
SMA-A0102BTNL2K7
JLCPCB Part #
C2084684
Package
0102
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 200V 300mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0102 Chip Resistor - Surface Mount ROHS