CRGH2512F200K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH2512F200K
JLCPCB Part #
C4330182
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS