CRGH2512F1K07
MFR.Part #
CRGH2512F1K07
JLCPCB Part #
C1705570
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS