ERJ-U1TJ184U
MFR.Part #
ERJ-U1TJ184U
JLCPCB Part #
C4285568
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS