CRGH2512F19R6
MFR.Part #
CRGH2512F19R6
JLCPCB Part #
C1705829
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS