RLC63KR470JTE
MFR.Part #
RLC63KR470JTE
JLCPCB Part #
C4180172
Description
-55℃~+155℃ 1W 470mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS