HV733ARTTE9313F
MFR.Part #
HV733ARTTE9313F
JLCPCB Part #
C7287435
Description
-55℃~+155℃ 1W 931kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS