CRGH2512F12K4
MFR.Part #
CRGH2512F12K4
JLCPCB Part #
C1706908
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS