CRGH2512F10R
MFR.Part #
CRGH2512F10R
JLCPCB Part #
C4207301
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS