CRGH2512F10K2
MFR.Part #
CRGH2512F10K2
JLCPCB Part #
C1706044
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 250V 2W Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS