CRGH2512F102R
MFR.Part #
CRGH2512F102R
JLCPCB Part #
C1713655
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS