3520150KJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3520150KJT
JLCPCB Part #
C3976500
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 150kΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS