CRGH2010J82K
MFR.Part #
CRGH2010J82K
JLCPCB Part #
C4183756
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 82kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS