CRGH2010J62R
MFR.Part #
CRGH2010J62R
JLCPCB Part #
C2135018
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 62Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS