CRGH2010J470R
MFR.Part #
CRGH2010J470R
JLCPCB Part #
C2134856
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 470Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS