ERJ-12ZYJ474U
MFR.Part #
ERJ-12ZYJ474U
JLCPCB Part #
C4088726
Description
-55℃~+155℃ 470kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS