CRGH2010J30R
MFR.Part #
CRGH2010J30R
JLCPCB Part #
C2134975
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 30Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS