CRGH2010J27R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH2010J27R
JLCPCB Part #
C6490137
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 27Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS