CRGH2010J1R0
MFR.Part #
CRGH2010J1R0
JLCPCB Part #
C2135072
Description
-55℃~+155℃ 1W 1Ω 200V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS