CRGH2010J1M5
MFR.Part #
CRGH2010J1M5
JLCPCB Part #
C4004980
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS