CRGH2010J1M8
MFR.Part #
CRGH2010J1M8
JLCPCB Part #
C2134581
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS