CRGH2010J150K
MFR.Part #
CRGH2010J150K
JLCPCB Part #
C2134931
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS