CRGH2010F95R3
MFR.Part #
CRGH2010F95R3
JLCPCB Part #
C2147522
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 95.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS