CPF1206B3R65E
MFR.Part #
CPF1206B3R65E
JLCPCB Part #
C3946766
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.65Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS