CRGH2010F90R9
MFR.Part #
CRGH2010F90R9
JLCPCB Part #
C2147532
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 90.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS