CRGH2010F6K19
MFR.Part #
CRGH2010F6K19
JLCPCB Part #
C2145804
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 6.19kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS