CRGH2010F576K
MFR.Part #
CRGH2010F576K
JLCPCB Part #
C4096930
Description
-55℃~+155℃ 1W 576kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS