CRGH2010F54R9
MFR.Part #
CRGH2010F54R9
JLCPCB Part #
C2146410
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 54.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS