CRGH2010F4K22
MFR.Part #
CRGH2010F4K22
JLCPCB Part #
C2145726
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 4.22kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS